معرفی باشگاه:

باشگاه عکاسان طنین یک  موسسه ی فرهنگی، آموزشی و پژوهشی با نام کامل موسسه فرهنگی و هنری طنین روشن نگاه است این موسسه برگزار کننده دوره های تخصصی  آموزش عکاسی به صورت  کوتاه مدت، بلند مدت، ورکشاپ ها و تورهای آموزشی است.

باشگاه عکاسان طنین،  موسسه ای غیردولتی با هدف آموزش، پژوهش و تولید درعرصه فرهنگ و هنر  در سال ۱۳۹۷ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجازه فعالیت گرفت.

باشگاه عکاسان طنین همچنین با انگیزه توسعه و رشد خلاقیت ها و اعتلای هنر عکاسی به عنوان یکی از ارکان اشاعه فرهنگ و هنرایرانی در برگزاری نمایشگاه های متوالی عکس در نگارخانه ها و گالری ها مشارکت دارد. شیوه های موثر آموزشی، تعهد به کیفیت، تاکید به آموزش عملی و کاربردی، هدف گرایی، و معرفی هنرجویان مستعد در قالب نمایشگاه ها و کتاب از ارزشهای کلیدی باشگاه عکاسان طنین می باشند.

در بخش آموزش، دوره های تخصصی باشگاه عکاسان طنین در سطوح مختلف تجربی و حرفه ای برگزار می شود. رویکرد تازه در طراز جهانی آموزش، پایه گذاری حرکتی نو، به صورت دوره های کوتاه مدت و ورکشاپ های کاملا عملی است.

تمامی فعالیت این وب سایت متعلق به موسسه فرهنگی هنری طنین روشن نگاه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ ارشاد با شماره  ثبت ۴۶۳۲۸ می باشد.