ورکشاپ عکاسی لایت پینتینگ

یکی از گرایشات جالب عکاسی، نقاشی با نور است که این روزها جایگاه ویژه ای در عکاسی دارد و لازم است هر عکاسی حداقل یکبار آن را تجربه کند شما با استفاده از این تکنیک می‌توانید به وسیله نور در دل تاریکی، واقعیت و خیال را باهم ترکیب کنید و یک واقعیت جدید ارائه بدید. باشگاه عکاسان طنین با همکاری گروه نقاشان نور این ورکشاپ را برگزار می‌کند، گروه نقاشان نور یکی از گروه های قدیمی و با تجربه  است که پیش تر در برنامه عصر جدید خوش درخشیدند.

نمونه اجرای نقاشی با نور را می توانید در اجرای دوم عصر جدید را در این لینک ببینید.

نقاشی با نور یکی از جالبترین کارهایی است که شما به عنوان یک عکاس می‌توانید با دوربین خود انجام دهید. این نوع تصاویر معمولا بسیار رنگارنگ و سرشار از انرژی هستند، شاید اگر یک بار آن را انجام دهید دیگر نتوانید به سبک دیگری فکر کنید!

نقاشی با نور یکی از تکنیک‌های خاص و متفاوت عکاسی است که از یک یا چند منبع نور در حال حرکت استفاده می‌کند تا ضمن ثبت عکسی با نوردهی بسیار طولانی، سوژه‌ی اصلی را هم روشن کند؛ که البته همیشه نیازی نیست یک سوژه‌ی اصلی در کادر شما حضور داشته باشد.

به عبارتی، نقاشی با نور به شما این امکان را می‌دهد که حس زنده بودن، نفس کشیدن و حرکت کردن را به تصویر ثابت خود اضافه کنید. از زاویه‌ای دیگر می‌توان آن را نوعی چیدمان در عکاسی به حساب آورد.

برای مثال شما می‌توانید به عنوان یک هنرمند از نور به عنوان یک سوژه‌ی منحصر به فرد استفاده کنید، با آن طرح‌های مختلف بکشید و یا حتی بخشی از عناصر که در واقعیت وجود ندارند را خودتان در فضا رسم کنید. این کار کمی عکس‌های شما را به سمت سبک سوررئالیسم خواهد برد.

 

مزایای شرکت

آموزش هنرجو  با نحوه به کارگیری تکنیک لایت پنیتینگ

آشنایی با وسایل اجرای این تکنیک

گواهی شرکت در ورکشاپ

 

مکان و زمان

آدرس: خیابان حافظ خیابان نوفل شاتو نرسیده به چهاراه رازی پلاک ۷۴ تئاتر شهرزاد (برای دیدن لوکیشن روی نقشه اینجا کلیک کنید)

زمان: جمعه ۱۰ بهمن ساعت ۱۳ الی ۱۵

 

 

ویژه اعضاء  باشگاه عکاسان طنین

اعضاء باشگاه عکاسان طنین با گذاشتن پیام در وات ساپ به شماره ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰ از ۱۵% تخفیف بهره مند می شوند.

 

جهت اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۶۲۹۴۸۷۸ و یا ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰ تماس حاصل فرمائید.

 

ثبت نام در کارگاه

  • قیمت: ۱۴۰,۰۰۰ تومان
  •