کارگاه عکاسی نجومی در قلعه پنهان بهرام (بارش شهابی)

 

لطفا این متن را به دقت مطالعه کنید و در صورت پذیرقتن شرایط اقدام به ثبت نام کنید.

بارش شهابی اتا دلوی بارشی شهابی است که هر سال در فصل بهار روی می‌دهد و معمولاً در حدود روز ۱۶ ماه اردیبهشت به اوج خود می‌رسد. اما چند روز قبل و چند رو بعد از تاریخ ذکر شده نیز قابل مشاهد است.

اقامتگاه بوم گردی قلعه پنهان بهرام واقع در  استان سمنان، آرادان، روستای ده سلطان میباشد. اقامتگاهی که شبیه قلعه است و در زیر زمین قرار گرفته است و دارای فضایی متفاوت و جذاب است و به دلیل قرار گرفتن در کوهپایه آب و هوای خوبی دارد. علاوه بر ۱۰ اتاق و امکانات رفاهی و بهداشتی و پذیرایی معمول این نوع اقامتگاهها، محوطه زیرزمینی با ۱۳ اتاق و الگو گرفتن از پناهگاه ها و عمارت های قدیمی و باستانی ۱۰متر زیر زمین ساخته شده است تا گردشگران داخلی و خارجی تجربه تازه ای از گشت و گذار کویری داشته باشند.این شهرزیرزمینی  که به سبک یک قلعه ساخته شده را قلعه پنهان بهرام نام گذاری کرده اند  تا شبیه به نام قصر بهرام باشد. از بالای یک تپه بلند می توان قصر بهرام را در دوردست دید که در سیاه کوه واقع شده است.

 

شهرستان ارادان رو به لحاظ جغرافیایی لقب ،” شاخ کویر یا دروازه شمال غربی ریگ جن  و یا انتهای کویر مرکزی ایران هم  گفته اند  و قلعه پنهان بهرام  دقیقا در فاصله  پنج کیلومتری این دروازه  و در کنار یکی از راههای اصلی مواصلاتی جنوب  به شمال کشور  قرار دارد.

 


مدرس: مهرداد مشرقی

زمان برگزاری: رفت: جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ – ساعت ۱۴:۳۰ از تهران برگشت: شنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۱۳ تهرانیم

نحوه برگزاری: با وسیله شخصی  (دوستانی که وسیله شخصی ندارند با وسیله گروه خواهند آمدند)

محل برگزاری: مبدا ترمینال خاوران تهران –  مقصد :کارونسرای قلعه پنهان  بهرام (استان سمنان)

هزینه برنامه : ۱/۶۰۰/۰۰۰ هزار تومان با خودرو شخصی

  • ۲/۲۰۰/۰۰۰ تومان بدون خودرو

امکانات: اقامت، شام، صبحانه، مجوز، بیمه، آموزش عکاسی نجومی

ظرفیت محدود – اولویت با دوستانی است که زودتر اقدام به ثبت نام کنند. این تور با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.

تلفن هماهنگی در محل: ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰

قوانین کنسلی:

  • درصورت کنسل کردن تور از ۱۰ تا ۳ روز قبل ازاجرا  ۲۵% کسر می‌شود.
  • درصورت کنسل کردن تور از ۳ تا ۲ روز قبل از اجرا ۵۰% کسر می‌شود.
  • درصورت کنسل کردن تور از ۲ روز  تا ۲۴ ساعت قبل از اجرا ۷۰% کسر می‌شود.
  • درصورت کنسل کردن تور از ۲۴ ساعت تا زمان اجرا – هیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

اعضایی که کارت آنها دارای اعتبار است جهت ثبت نام و بهره مندی از تخفیف ،کد عضویت خود را به شمار ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰ در وات ساپ ارسال کنند.

متقاضیان  می توانند هزینه تور را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۵۶۵۹۵۳۶۴ – بانک ملی- بنام بهزاد بهروزنیا واریز نمایند و سپس عکس فیش واریزی و نام و نام خانوادگی را به شماره ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰ وات ساپ، تلگرام یا ایتا کنند.

در صورت هرگونه سوال یا مشکل در ثبت نام لطفا با شماره ۰۲۱۲۶۲۹۴۸۷۸ تماس حاصل فرمائید.