تور عکاسی در مجموعه ایران مال

بازار ایران مال در منطقه ۲۲ تهران بر پایه فاکتورهایی چون فرهنگ و معماری ایرانی، اسلامی و نوین شکل گرفته که شما را به ضیافت آینه کاری ها و هشتی ها و طاق ضربی های شگفت انگیزی می برد تا حس قدم زدن در خانه بروجردی ها و طباطبایی ها در کاشان ، عمارت سعد آباد ، نیاوران وگلستان در تهران، باغ بسیار زیبای ماهان در کرمان، هنر زیبای اصفهان، بازار قدیمی و سنتی تبریز و …. را در عظیم ترین بازار فرهنگی و هنری ایرانیان تجربه کنید. در دنیا، معماری ایرانی را با مساجد، باغ و خانه های ایرانی می شناسند.

نمای داخلی ایران مال با ترکیبی بی نظیر از سبک ایرانی سنتی و نوین آمیخته با فرهنگ پارسی و اسلامی و به شکلی نوین ساخته شده، فضای داخلی این بنا، تالارها، بازارچه ها و دیگر قسمت های آن به گونه ای طراحی که وقتی داخل ایران مال شدید و از آن خارج شدید کاملا حس خواهید که در این مدت چند هزارسال تمدن ایرانی و شهرهای مختلف آن را به یکباره تجربه کرده اید.

در این برنامه، با مجوز اخذ شده، هنرمندان  عزیز می توانند در مکان های مختلف ایران مال عکاسی و تمرین عکاسی کنند.

زمان برگزاری: چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ – از ساعت ۱۴ الی ۱۷

نحوه برگزاری: حضور توسط همسفران ( دیدار ما درب ورودی سینما ایران مال (طبقه G3)- لوکیشن در تلگرام برای ثبت نام کنندگان ارسال خواهد شد.

خدمات تور شامل راهنما، مدرس عکاسی و پذیرایی میان وعده می باشد

ظرفیت محدود – اولویت با دوستانی است که زودتر اقدام به ثبت نام کنند. این تور با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.

تلفن هماهنگی در محل: ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰

قوانین کنسلی:

  • درصورت کنسل کردن تور از ۱۰ تا ۳ روز قبل ازاجرا  ۲۵% کسر می‌شود.
  • درصورت کنسل کردن تور از ۳ تا ۲ روز قبل از اجرا ۵۰% کسر می‌شود.
  • درصورت کنسل کردن تور از ۲ روز  تا ۲۴ ساعت قبل از اجرا ۷۰% کسر می‌شود.
  • درصورت کنسل کردن تور از ۲۴ ساعت تا زمان اجرا – هیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

اعضایی که کارت آنها دارای اعتبار است جهت ثبت نام و بهره مندی از تخفیف ،کد عضویت خود را به شمار ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰ در وات ساپ ارسال کنند.

متقاضیان می توانند هزینه تور را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۵۶۵۹۵۳۶۴ – بانک ملی- بنام بهزاد بهروزنیا واریز نمایند و سپس عکس فیش واریزی و نام و نام خانوادگی را به شماره ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰ وات ساپ یا ایتا کنید.

در صورت هرگونه سوال یا مشکل در ثبت نام لطفا با شماره ۰۲۱۲۶۲۹۴۸۷۸ تماس حاصل فرمائید.