تور عکاسی گورستان های ممنوعه دولاب

گورستان های  دولاب در یکی از محلات قدیمی تهران قرار دارد. این گورستان مدفن خارجیان نامدار و مشهوری است که روزگاری در ایران زندگی می کردند.

هدف از برگزاری این تور عکاسی و  بازدید از گورستان های ممنوعه و متروکه دولاب تهران و آشنایی با مراسم های  ادیان مسیحیت، یهودیت، مندائیان و …
بازدید و گفتگو درباره یادمان سربازان گمنام روسیه و بناهای پناهندگان لهستان، مقبره لوئیجی پشه (عکاس مشهور دوران قاجار و اولین شخصی که از بناهای تاریخی از جمله تخت جمشید و طاق بستان عکاسی کرد)، مقبره آنتوان سورگین (عکاس مشهور قاجار)، مقبره آلفرد ژان باتیست لومر(موسیقی دان پر آوازه فرانسوی)نیکلای مارکف( معمار روس‌تبار مقیم ایران) شاهزاده گرجی، پزشکان دربار قاجار و پهلوی، و سرشناسان دیگر به همراه بازدید از گورهای  لهستانی هایی که در جنگ جهانی دوم در راه بازگشت به وطن در تهران جان باختند !!

همچنین بازدید از دومین کلیسای قدیمی تهران از جمله برنامه های این تو می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد این گورستان اینجا کلیک کنید.

زمان برگزاری: جمعه ۱۳ تیر ۹۹  از ساعت ۱۶  الی ۱۹:۳۰

نحوه برگزاری: حضور توسط همسفران ( دیدار ما درب ورودی گورستان کاتولیک لهستان) و سپس توضیحات راهنما و عکاسی و پرسه زنی در آرامستان و بعد از آنجا به سمت گورستان ارتدکس شوروی می رویم( حدود ۳ دقیقه پیاده فاصله اش می باشد) و در انجا علاوه بر عکاسی و توضیحات، می توانیم از دومین کلیسای ساخته شده در تهران بازدید داشته باشیم.

محل برگزاری: تهران، پیروزی،انتهای خیابان تاجری،گورستان های دولاب(برای دیدن روی نقشه اینجا کلیک کنید)

هزینه برنامه : ۵۵ هزار تومان

ظرفیت محدود – اولویت با دوستانی است که زودتر اقدام به ثبت نام کنند.

تلفن هماهنگی در محل: ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰

قوانین کنسلی:

  • درصورت کنسل کردن تور از ۱۰ تا ۳ روز قبل ازاجرا  ۲۵% کسر می‌شود.
  • درصورت کنسل کردن تور از ۳ تا ۲ روز قبل از اجرا ۵۰% کسر می‌شود.
  • درصورت کنسل کردن تور از ۲ روز  تا ۲۴ ساعت قبل از اجرا ۷۰% کسر می‌شود.
  • درصورت کنسل کردن تور از ۲۴ ساعت تا زمان اجرا – هیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

اعضای باشگاه عکاسان طنین، چنانچه قصد ثبت نام در این تور را دارند ابتدا وارد اکانت خود شوند تا بتوانند  فرم با تخفیف را مشاهده کنند. همچنین اعضاء نیازی به پر کردن فرم زیر از قبیل نام و نام خانوادگی و … را ندارند.

در صورت هرگونه سوال یا مشکل در ثبت نام لطفا با شماره ۰۲۱۲۶۲۹۴۸۷۸ تماس حاصل فرمائید.