کارگاه عکاسی از برج آزادی

عکس: امیر بدرعظیمی

برج آزادی اولین نماد تهران است که سال‌ها پیش از برج میلاد ساخته شد و همچنان بسیاری آن را نماد اصلی پایتخت ایران می‌دانند. این بنای زیبا که از شاهکارهای معماری معاصر ایران به شمار می‌رود، در فاصله سال‌های ۱۳۴۸ تا ۱۳۵۰ توسط حسین امانت برای یادبود جشن‌های ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی ساخته شد.

برج آزادی تلفیقی از معماری هخامنشی، ساسانی و اسلامی است؛ به‌طوری که قوس بیضی‌شکل برج نمادی از طاق کسری است و کاشی‌کاری فیروزه‌ای‌ از دوره صفوی و شیارهای بالای برج از بادگیرهای یزد اقتباس شده‌اند که در کنار نمادهای معماری مدرن و ساختار بتنی، جذابیتی دوچندان به برج آزادی بخشیده‌اند.

باشگاه عکاسان طنین  با تدریس امیر بدرعظیمی، کارگاهی ویژه جهت عکاسی از این بنای باشکوه را برگزار می کند، هدف از این کارگاه آموزش عکاسی معماری، خلاقیت در انتخا بهترین زوایه عکاسی، استفاده از تکنیک اچ دی آر و عکاسی پانورما است.

همچنین یک گروه در تلگرام تشکیل می شود تا هنرجویان بعد از عکاسی، عکس خود را جهت نقد و بررسی ایراد های احتمالی توسط مدرس به اشتراک بگذارند.

عکس: امیر بدرعظیمی

زمان برگزاری: جمعه ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۱۹:۳۰

نحوه برگزاری: حضور توسط همسفران (دیدار ما ورودی برج آزادی)

هزینه برنامه : ۱۶۰ هزار تومان (خدمات کارگاه شامل: آموزش عکاسی معماری، مجوز، ورودیه، راهنما،  و پذیرایی میان وعده می باشد)

ظرفیت محدود – اولویت با دوستانی است که زودتر اقدام به ثبت نام کنند. این کارگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.

تلفن هماهنگی در محل: ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰

قوانین کنسلی:

  • درصورت کنسل کردن کارگاه از ۲ روز  تا ۲۴ ساعت قبل از اجرا ۵۰% کسر می‌شود.
  • درصورت کنسل کردن کارگاه از ۲۴ ساعت تا زمان اجرا – هیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

اعضایی که کارت آنها دارای اعتبار است جهت ثبت نام و بهره مندی از تخفیف ،کد عضویت خود را به شمار ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰ در وات ساپ ارسال کنند.