تور عکاسی باغ لاله آسارا

گل لاله

 

جشنواره لاله‌های آسارا در اصل همان باغ لاله‌های گچسر است که به آسارا منتقل و دهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ افتتاح شده است. باغ لاله آسارا در مسیر جاده کرج-چالوس قرار دارد و یکی از جاهای دیدنی استان البرز محسوب می‌شود. شهر آسارا از توابع شهرستان کرج در استان البرز است. برای رسیدن به آنجا باید به کیلومتر ۴۰ جاده کرج-چالوس، آسارا، جنب پمپ‌ بنزین امیرکبیر بروید.

طبیعت و زیبای باغ لاله را می‌توان با چشم اندازهایی، چون کوه‌های البرز، رودخانه کرج و پوشش گیاهی منحصر به فرد چالوس، از جاذبه‌های گردشگری کشور نام برد که مشتاقان و گردشگران ایرانی و خارجی بیشماری تاکنون از آن دیدن کرده اند.

به طور کلی فضای باغ گل‌های لاله سه هکتار است که حدود ۲هکتار از آن باغ اختصاصی و یک هکتار زمین با مساعدت سازمان منابع طبیعی استان البرز در اختیار جشنواره قرار گرفته است که در دامنه‌های کوه‌ها با ۴۳ نوع لاله واقع شده است. استان البرز به دلیل داشتن شرایط اقلیمی خاص خود و اختلاف دما در نقاط مختلف آن، پتانسیل این را دارد که در جایگاه پایتخت لاله‌های دنیا معرفی شود.


زمان برگزاری:

رفت: سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ساعت ۱۴

برگشت: سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ساعت ۱۹

آخرین مهلت ثبت نام: شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

هزینه برنامه : ۳۹۰/۰۰۰ تومان

خدمات تور: سرویس رفت و برگشت-ورودی – عصرانه

دوستانی که با خودرو شخصی در این سفر بیایند در ازای همکاری در آوردن دوستان، نیاز به پرداخت هیچ هزینه ایی ندارند. برای هماهنگی با شماره ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰ تماس حاصل فرمائید.

ظرفیت محدود (حداکثر۱۵ نفر) – اولویت با دوستانی است که زودتر اقدام به ثبت نام کنند. این تور با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.

تلفن هماهنگی در محل: ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰

قوانین کنسلی:

  • درصورت کنسل کردن تور از ۳ روز  تا ۲۴ ساعت قبل از اجرا ۵۰% کسر می‌شود.
  • درصورت کنسل کردن تور از ۲۴ ساعت تا زمان اجرا – هیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

اعضایی که کارت آنها دارای اعتبار است جهت ثبت نام و بهره مندی از تخفیف ،کد عضویت خود را به شمار ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰ در وات ساپ یا ایتا ارسال کنند.

متقاضیان می توانند هزینه تور را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۵۶۵۹۵۳۶۴ – بانک ملی- بنام بهزاد بهروزنیا واریز نمایند و سپس عکس فیش واریزی و نام و نام خانوادگی را به شماره ۰۹۱۲۹۴۷۹۱۵۰ وات ساپ یا در ایتا ارسال کنند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *